Cześć! Bardzo się cieszę, że możemy bliżej się poznać i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Nazywam się Ksenia Łukasiak-Krztoń, jestem żoną Krzysztofa i mamą Jasia.

Pomysł na powstanie Halo, tu Ziemia! zakiełkował na początku 2021 roku kiedy Jasio dostał pierwszą drewnianą planszę do zabawy. To były pojazdy. Pomyślałam, że fajnie wyglądałaby plansza z koszami do segregowania śmieci. Mogłaby być nie tylko świetną zabawką dla Jasia ale też wprowadzeniem do świata ekologii. Krzysztof szybko podchwycił temat i zaczęliśmy działać. Minęło kilka miesięcy kiedy w nasze ręce trafiła pierwsza plansza, która spełniała nasze wymagania. Nareszcie. To był cudowny moment.

Plansze o tematyce ekologicznej to dla Nas nie tylko pomysł na biznes. Sami staramy się w miarę możliwości żyć ekologicznie. Segregujemy śmieci, chodzimy na zakupy z własnymi siatkami, kupujemy sezonowe produkty, nie jemy mięsa, artykuły spożywcze staramy się wybierać w papierowych opakowaniach, kosmetyki kupujemy w szkle. Staramy się pokazywać też Jasiowi ekologiczne rozwiązania, bo wiemy jak ważna jest edukacja w tej kwestii już od najmłodszych lat.

Jesteśmy przekonani, że nawet najmniejsza eko zmiana w codziennym życiu jest bardzo ważna dla Nas samych i dla naszej planety.

Plansze i pomoce edukacyjne kierujemy głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Mamy nadzieję, że przyniosą one dużo zabawy, a przy okazji przemycą elementy edukacyjne.

Po nasze pomoce edukacyjne zapraszamy Cię do naszego sklepu. Na tym blogu możesz przeczytać również o tym jak wprowadzamy eko zmiany w naszym życiu.

Do zobaczenia na Instagramie.